Публікації

Святкування дитячого дня народження у Львові, веселе дитяче свято

Image original

Святкування дитячого дня народження у Львові

Кожен День народження для дитини — визначна подія. Наступного Дня народження починаєш чекати одразу після того, як були задмухані свічки на торті. І щоразу хочеться, щоби свято було надзвичайним, повним вражень, пригод, несподіванок. Насправді, ідей для святкування Дня народження дитини — безліч, і тут усе залежить від вподобань іменинника та його гостей. Кожне дитяче свято можна зробити особливим, а спортивно-відпочинковий комплекс “BNB” пропонує свою територію для святкування дитячого Дня народження галасливою компанією дітлахів.

Як відсвяткувати День народження дитини незабутньо і яскраво?

Перше правило — свято має бути нестандартним, тобто навряд чи когось здивує застілля вдома або оренда вже звичної дитячої кімнати, де дитина гралася багато разів.

По-друге, якщо іменинник запрошує гостей, треба бути готовим їх розважати або принаймні забезпечити їм все необхідне, щоби  вони розважалися самі. Діти зазвичай мають нескінченний запас енергії, а щоб він не став руйнівною силою — їм треба надати можливість для активного проведення часу.

По-третє, дитяча компанія потребує простору. За досвідом, у закритому приміщенні діти дуже скоро починають нудитися, навіть якщо їм запропонувати цікаві ігри.

Отже, перелік того, що ми пропонуємо — нижче.

  • Дитячий пейнтбол. Доведено: діти люблять стріляти! Це виклик, азарт, жага до перемоги, можливість звільнитися від надмірних емоцій, розвиток реакції, влучності, швидкості, уважності. Ми пропонуємо для наших найменших гравців форму за розміром, спеціальну зброю, обладнаний безпечний майданчик, цікаві сценарії, професійних інструкторів, а все інше зробить їхня уява. Вони перевтіляться у відважних захисників, безстрашних нападників, зможуть зробити те, що рідко вдається в повсякденному житті — побігати, покричати, проявити здорову агресію, не спрямовану на когось конкретно. Це дійсно необхідно сучасним дітям, які багато часу проводять за навчанням та гаджетами. До того ж, батьки можуть бути спокійні: дитячий пейнтбол цілком безпечний для дітей від 6-ти років, вони не отримають навіть синців.

  • Дитячий лазертаг. Чудова гра, яка дозволяє відчути себе героєм або спецагентом, розвиває командний дух, стратегічне мислення, швидкість реакції. Лазертаг не вимагає спеціальної форми — достатньо забезпечити кожного учасника особливим пристроєм, що фіксує влучення. “Вистріл” зі зброї для лазертагу не здатен травмувати, однак сучасні технології дозволяють передати реальність того, що відбувається, за допомогою віддачі зброї, вібрації, звукових ефектів.

  • Дитячий майданчик. Звісно, майданчик можна знайти будь-де, але після закінчення гри, коли всі пристрасті вщухли, голод і спрагу втамовано, навряд чи знайдеться дитина, що відмовиться погратися на ігровому комплексі з гірками, сходинками та гойдалками.

  • Кейтеринг. Ми з радістю заповнимо стіл наших маленьких гостей смачними та поживними стравами. Меню затверджується заздалегідь, а оскільки ми співпрацюємо з найкращими кейтеринговими компаніями, то можемо запропонувати розмаїття страв на будь-який смак.

 

Як замовити дитячий День народження у львівському комплексі “BNB”?

Ми з радістю відповімо на ваші повідомлення на електронну пошту, у соцмережах, а також на ваші телефонні дзвінки. Ви можете замовити тільки гру, а можете орендувати альтанку, шатер або терасу для гостей. Ми завжди раді допомогти у створенні незабутнього свята для вашої дитини!

Саме тому “BNB” запрошує до себе на святкування дитячого Дня народження. У Львові ви навряд чи знайдете щось подібне — місце, яке підходить для такої події за всіма критеріями. Нестандартність, новизна — є. Активні розваги — є. Відкритий простір на свіжому повітрі — також є. А окрім того, шанс спробувати свої сили, захоплююча гра, нагляд інструкторів.

  • Просування сайту - Aweb.ua

© 2014 «BNB PAINTBALL»

ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ
виберіть дату гри та ігровий пакет
Дорослі
1000 грн
Діти / Студенти
 грн
і
Дорослі
600 грн
Діти / Студенти
 грн
і
Дорослі / Діти / Студенти
450 грн
і
Дитячий пейнтбол
550 грн
і
Зі своїми кульками
800 грн
і
Лазертаг
400 грн
і
НеобмеженийБазовийОбмежений
дитячий пейнтболзі своїми кульками
введіть додаткову інформацію
Зручний час дзвінка