Публікації

Лазертаг: цікава гра для дорослих та малих

Image original

Лазерний бій, або лазертаг (англійською “laser tag”) – різновид високотехнологічного командного відпочинку, актуальний для шанувальників незабутніх, яскравих баталій.

В буквальному перекладі назва значить «мітка від лазерного променю». Ця гра розроблена американцем Дж. Картером, котрий захопився сюжетом легендарних «Зоряних війн» й переніс його у реальність.

У порівнянні з іншими подібними «шутерами», лазертаг – найбільш безпечний, а тому доступний широкій цільовій аудиторії (зокрема й дітям).

Принцип гри доволі простий: у ході «перестрілки» боєць використовує не маркер з кульками, а лазерний пристрій: «зброю», що влучає безпечними інфрачервоними променями.

На головах гравців “laser tag game” знаходяться спеціальні датчики, що інформують про влучення. Якщо противник поцілив в опонента, той стає «знешкодженим», отже його зброя відключається, а сам гравець переходить у спеціально облаштовану зону (тут він «лікується» або ж очікує закінчення гри).

Лазертаг захоплює своїми сценаріями: випробувати себе можна на «захоплення прапора», «звільнення заручників», «знешкодження бомби», «захоплення баз» чи навіть у «протистоянні зомбі».

Фахівці пейнтбольного клубу “BNB” у Львові розроблять для Вашої команди цікавий сценарій гри, враховуючи вікові особливості та творчі вподобання гравців!

Особливості клубного лазертага

Базовий принцип лазертаг – отримати перемогу над умовним противником. За попадання роздається звуковий та вібраційний сигнал. Радіус прийому датчику – 360 градусів. Кількість влучень, необхідних для знешкодження противника, коригується (в залежності від сценарію та угоди між учасниками).

На відміну від інших спортивних «стрілялок», лазертаг відрізняється значною кількістю переваг:

  • точністю наведення «зброї» для різної сили поцілення (наприклад, режимом «дружній вогонь»);
  • дальністю стрільби (на відстані до 500 метрів);
  • відсутністю необхідності у додаткових засобах захисту (лазертаг-бої безболісні та безпечні, а одяг – легкий та зручний для швидких маневрів);
  • відсутністю значних обмежень у статі та віці (дитячий лазертаг – досить популярна спортивна гра);
  • можливістю проведення гри за будь-якої погоди тощо.

Хто вже грав у “extreme laser tag”, відмічає також емоційні переваги гри – масу позитивних вражень і здоровий адреналін.

Подібність страйкболу, пейнтболу і лазертагу пояснюється родинністю ігор. Спільні риси: згуртованість, командний дух, об'єднання людей для досягнення єдиної ігрової мети, тактика і стратегія.

Щоб стати гравцем “laser tag” й випробувати себе на спритність – достатньо завітати у пейнтбол-клуб “BNB”. В арсеналі фахівців – неймовірні, захоплюючі сюжети на основі справжніх історичних подій, кінофільмів та комп'ютерних ігор.

Якщо ви хочете долучитись до розробки сценарію або готові запропонувати свою креативную історію гейму – ласкаво просимо у лазертаг-клуб “BNB” у Львові!

Дитячий лазертаг: дозвілля для усієї родини

У спортивно-відпочинковому комплексі “BNB” створено усі необхідні умови для дитячого лазертагу, який загартовує фізично, виховує морально та дарує масу неймовірних вражень!

Вага зброї для “laser tag” – лише до 2 кг. Взяти участь в організованій грі на дві команди можуть дошкільнята віком від 3 років (якщо дозволяє фізична підготовка).

Перед початком гейму координатор проведе інструктаж з правил поведінки на майданчику і техніки безпеки.

Гра триватиме від однієї до двох годин – термін залежить від віку гравців та узгоджується з батьками. Невеличкі перерви між раундами дадуть змогу перепочити та обмінятися враженнями.

Дитячий лазертаг дедалі частіше замовляють до Дня народження – це ідеальний подарунок маленькому імениннику і усім його гостям!

Завітайте на лазертаг до спортивно-відпочинкового комплексу “BNB”

Якщо Ви не прибічник силових турнірів, після яких на тілі часто залишаються синці, а на одязі – сліди від фарби, спробуйте себе у “lasergame”. Приходьте разом з родиною, друзями та колегами. На Вас чекають:

  • дорослий та дитячий лазертаг;
  • пейнтбол (зокрема й спортивний);
  • сімейний відпочинок та кейтерінг.

Довідки щодо організації та проведення ігор Ви можете отримати в онлайн-режимі або за телефонами +380950100110 та +380680100110. Ми пропонуємо лояльні ціни та високоякісний європейський сервіс!

  • Просування сайту - Aweb.ua

© 2014 «BNB PAINTBALL»

ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ
виберіть дату гри та ігровий пакет
Дорослі
1000 грн
Діти / Студенти
 грн
і
Дорослі
600 грн
Діти / Студенти
 грн
і
Дорослі / Діти / Студенти
450 грн
і
Дитячий пейнтбол
550 грн
і
Зі своїми кульками
800 грн
і
Лазертаг
400 грн
і
НеобмеженийБазовийОбмежений
дитячий пейнтболзі своїми кульками
введіть додаткову інформацію
Зручний час дзвінка