послуги

Святкування корпоративу та Дня народження у Львові

Спортивно-відпочинковий комплекс «BNB» запрошує незабутньо провести корпоратив чи приватне свято для дорослих та дітей. Ми пропонуємо:

Наші ціни

Пейнтбол Дорослі Діти та студенти
Пакет «Обмежений» 450,00 грн. 450,00 грн.
Пакет «Базовий» 600,00 грн. 600,00 грн.
Пакет «Необмежений» 1000,00 грн. 1000,00 грн.
Лазертаг 1 година додаткові 30 хв.
400.00 грн. 200.00 грн.

Додаткові послуги:

Кульки для прокату: 100шт. – 150 грн.
Прокат додаткового обладнання: Харнес + 2 туби – 40 грн.
Харнес + 3 туби – 50 грн.
Оренда мангалу чи казану (мангал, шампура/решітка) 300 грн.
Додаткові дрова 150 грн.
Оренда альтанки 3м 600 грн.
Оренда альтанки 4м 900 грн.
Оренда шатра (30 осіб) 2000 грн.
Оренда тераси 3000 грн.
УВАГА!!! У разі перебування компанії на території спортивно-відпочинкового комплексу «BNB» після 21:00, кожна година перебування коштує 1000 грн з компанії.
УВАГА!!! Якщо компанія перебуває на території комплексу, але не грає у пейнтбол, а лише орендує місця відпочинку, то вартість перебування на території спортивно-відпочинкового комплексу «BNB» становить 200 грн. з особи.

Організація корпоративів у Львові

Корпоратив — дуже важливий захід для будь-якої компанії. Спільний відпочинок з колегами та керівництвом підвищує мотивацію, сприяє укріпленню робочих відносин, допомагає відчути себе цінним у компанії. Забудьте про нудні посиденьки в ресторані! Пейнтбол — чудовий варіант для корпоративного відпочинку. Ця гра допоможе у побудові команди або, як зараз модно казати, у тімбілдінгу. Під час гри кожен з учасників зможе проявити себе з нового боку і показати свої сильні сторони.

Пейнтбол — це не марна трата коштів на розваги, а реальний вклад у формування згуртованого колективу. Крім того, ця гра:

  • покращує стосунки та відносини між колегами та керівництвом;
  • дає шанс кожному учаснику проявити свої сильні сторони;
  • налагоджує комунікацію;
  • допомагає новим співробітникам влитися в колектив.

Також не треба забувати, що пейнтбол — це активний спосіб відпочинку, який так потрібен кожному офісному працівникові. Тому звертайтесь до менеджерів спортивно-відпочинкового комплексу «BNB», щоб організувати корпоратив у Львові.

Святкування Дня народження у Львові

Організувати незабутній День народження також пропонує комплекс «BNB». Погодьтесь, застілля вже приїлися, боулінг і більярд — звична справа, а пейнтбол — оригінальний спосіб відсвяткувати День народження у Львові. Окрім того, це:

  • свято на свіжому повітрі;
  • азарт, незабутні емоції та викид адреналіну;
  • приємні спогади;
  • яскраві фото та динамічне відео на пам’ять.

Такий День народження у Львові запам’ятається надовго. Здивуйте своїх гостей!

Корпоративний відпочинок: пейнтбол та дні народження – клуб «BNB Paintball» «BNB» перше фото Корпоративний відпочинок: пейнтбол та дні народження – клуб «BNB Paintball» «BNB» друге фото

Корпоративний відпочинок: пейнтбол та дні народження – клуб «BNB Paintball» «BNB» третє фото Корпоративний відпочинок: пейнтбол та дні народження – клуб «BNB Paintball» «BNB» четверте фото

Корпоративний відпочинок: пейнтбол та дні народження – клуб «BNB Paintball» «BNB» п’яте фото Корпоративний відпочинок: пейнтбол та дні народження – клуб «BNB Paintball» «BNB» шосте фото

Святкування дитячого Дня народження у Львові

День народження — бажане та довгоочікуване свято для будь-якої дитини, незалежно від віку. Цей день повинен бути яскравим та запам’ятатися надовго. Досить замовляли кафе та влаштовувати солодкі столи — це не цікаво та нудно! Повірте, дитяче День народження у Львові на пейнтболі запам’ятається на все життя не тільки імениннику, але й маленьким гостям.

Не варто перейматися про безпеку: спортивно-відпочинковий комплекс «BNB» пропонує лише найкращі та цілком безпечні майданчики для гри в пейнтбол для дітей віком від шести років. Крім того, під час гри всі частини тіла, особливо обличчя та голова, будуть захищені. Наші інструктори та судді мають багаторічний досвід роботи з дітьми та регулярно проводять дитячі заходи.

Неординарне святкування корпоративу чи Дня народження запам’ятається надовго! Зберіть своїх близьких та друзів, колег та знайомих — й проведіть свято під відкритим небом. Скористайтеся послугами спортивно-відпочинковго комплексу «BNB» вже зараз!

  • Просування сайту - Aweb.ua

© 2014 «BNB PAINTBALL»

ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ
виберіть дату гри та ігровий пакет
Дорослі
1000 грн
Діти / Студенти
 грн
і
Дорослі
600 грн
Діти / Студенти
 грн
і
Дорослі / Діти / Студенти
450 грн
і
Дитячий пейнтбол
550 грн
і
Зі своїми кульками
800 грн
і
Лазертаг
400 грн
і
НеобмеженийБазовийОбмежений
дитячий пейнтболзі своїми кульками
введіть додаткову інформацію
Зручний час дзвінка