послуги

Святкування корпоративу та Дня народження у Львові

Спортивно-відпочинковий комплекс «BNB» запрошує незабутньо провести корпоратив чи приватне свято для дорослих та дітей. Ми пропонуємо:

Наші ціни

Пейнтбол Дорослі Діти та студенти
Пакет «Обмежений» 250,00 грн. 250,00 грн.
Пакет «Базовий» 350,00 грн. 330,00 грн.
Пакет «Необмежений» 600,00 грн. 600,00 грн.
Лазертаг 1 година додаткові 30 хв.
250.00 грн. 100.00 грн.

Додаткові послуги:

Кульки для прокату: 100шт. – 100 грн.
Прокат додаткового обладнання: Харнес + 2 туби – 40 грн.
Харнес + 3 туби – 50 грн.
Оренда мангалу чи казану (мангал, шампура/решітка) 200 грн.
Додаткові дрова 100 грн.
Оренда альтанки 3м 500 грн.
Оренда альтанки 4м 600 грн.
Оренда шатра (30 осіб) 1500 грн.
Оренда тераси 3000 грн.
Оренда приміщення (22 особи) 1500 грн.
УВАГА!!! У разі перебування компанії на території спортивно-відпочинкового комплексу «BNB» після 21:00, кожна година перебування коштує 1000 грн з компанії.
УВАГА!!! Якщо компанія перебуває на території комплексу, але не грає у пейнтбол, а лише орендує місця відпочинку, то вартість перебування на території спортивно-відпочинкового комплексу «BNB» становить 150 грн. з особи.

Організація корпоративів у Львові

Корпоратив — дуже важливий захід для будь-якої компанії. Спільний відпочинок з колегами та керівництвом підвищує мотивацію, сприяє укріпленню робочих відносин, допомагає відчути себе цінним у компанії. Забудьте про нудні посиденьки в ресторані! Пейнтбол — чудовий варіант для корпоративного відпочинку. Ця гра допоможе у побудові команди або, як зараз модно казати, у тімбілдінгу. Під час гри кожен з учасників зможе проявити себе з нового боку і показати свої сильні сторони.

Пейнтбол — це не марна трата коштів на розваги, а реальний вклад у формування згуртованого колективу. Крім того, ця гра:

  • покращує стосунки та відносини між колегами та керівництвом;
  • дає шанс кожному учаснику проявити свої сильні сторони;
  • налагоджує комунікацію;
  • допомагає новим співробітникам влитися в колектив.

Також не треба забувати, що пейнтбол — це активний спосіб відпочинку, який так потрібен кожному офісному працівникові. Тому звертайтесь до менеджерів спортивно-відпочинкового комплексу «BNB», щоб організувати корпоратив у Львові.

Святкування Дня народження у Львові

Організувати незабутній День народження також пропонує комплекс «BNB». Погодьтесь, застілля вже приїлися, боулінг і більярд — звична справа, а пейнтбол — оригінальний спосіб відсвяткувати День народження у Львові. Окрім того, це:

  • свято на свіжому повітрі;
  • азарт, незабутні емоції та викид адреналіну;
  • приємні спогади;
  • яскраві фото та динамічне відео на пам’ять.

Такий День народження у Львові запам’ятається надовго. Здивуйте своїх гостей!

Корпоративний відпочинок: пейнтбол та дні народження – клуб «BNB Paintball» «BNB» перше фото Корпоративний відпочинок: пейнтбол та дні народження – клуб «BNB Paintball» «BNB» друге фото

Корпоративний відпочинок: пейнтбол та дні народження – клуб «BNB Paintball» «BNB» третє фото Корпоративний відпочинок: пейнтбол та дні народження – клуб «BNB Paintball» «BNB» четверте фото

Корпоративний відпочинок: пейнтбол та дні народження – клуб «BNB Paintball» «BNB» п’яте фото Корпоративний відпочинок: пейнтбол та дні народження – клуб «BNB Paintball» «BNB» шосте фото

Святкування дитячого Дня народження у Львові

День народження — бажане та довгоочікуване свято для будь-якої дитини, незалежно від віку. Цей день повинен бути яскравим та запам’ятатися надовго. Досить замовляли кафе та влаштовувати солодкі столи — це не цікаво та нудно! Повірте, дитяче День народження у Львові на пейнтболі запам’ятається на все життя не тільки імениннику, але й маленьким гостям.

Не варто перейматися про безпеку: спортивно-відпочинковий комплекс «BNB» пропонує лише найкращі та цілком безпечні майданчики для гри в пейнтбол для дітей віком від шести років. Крім того, під час гри всі частини тіла, особливо обличчя та голова, будуть захищені. Наші інструктори та судді мають багаторічний досвід роботи з дітьми та регулярно проводять дитячі заходи.

Неординарне святкування корпоративу чи Дня народження запам’ятається надовго! Зберіть своїх близьких та друзів, колег та знайомих — й проведіть свято під відкритим небом. Скористайтеся послугами спортивно-відпочинковго комплексу «BNB» вже зараз!

  • Просування сайту - Aweb.ua

© 2014 «BNB PAINTBALL»

ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ
виберіть дату гри та ігровий пакет
Дорослі
600 грн
Діти / Студенти
 грн
і
Дорослі
350 грн
Діти / Студенти
 грн
і
Дорослі / Діти / Студенти
250 грн
і
Дитячий пейнтбол
330 грн
і
Зі своїми кульками
500 грн
і
Лазертаг
250 грн
і
НеобмеженийБазовийОбмежений
дитячий пейнтболзі своїми кульками
введіть додаткову інформацію
Зручний час дзвінка