Публікації

Пейнтбол взимку

Image original

Пейнтбол взимку

Прихід зими — не перепона для тих, хто щиро захоплюється грою. Пейнтбол взимку у Львові — це чудова можливість розігріти м’язи та зняти нервове напруження для людей будь-якого віку та статі, а для досвічених гравців — рідкісна нагода для відточування майстерності.

Принади та переваги зимового пейнтболу

Виїзд на зимову гру надає змогу не тільки побігати та постріляти, а й отримати задоволення від краси зимової природи. Сніг — це абсолютно нові можливості для маскування та чудове тло для яскравих кульок.

Навіть якщо влітку Ви вивчили ігровий майданчик до найменших дрібниць, вкрита снігом площадка виглядатиме зовсім по-іншому, а це вимагає розробки оригінальних стратегій, надає унікального досвіду та нових емоцій.

Зимовий пейнтбол - це активний рух на свіжому та чистому повітрі, адреналін та неперевершені емоції у колі рідних та друзів і, як результат, — чудове самопочуття та оптимістичний настрій!

Бажаєте цікаво зустріти зимові свята? Пейнтбол разом з родиною та друзями — феєрична альтернатива традиційному застіллю. Цікавий та активний відпочинок додасть бадьорості та здоров’я, а приємні спогади лишаються з Вами надовго.

Поради про те, як грати в пейнтбол зимою

  1. Подбайте про одяг.

    Класичний варіант — зручний теплий одяг, водонепроникне взуття, що не ковзає по снігу, запасні рукавиці та шкарпетки.

    Найкраще — одягти куртку, яка не стримуватиме рухи, термобілизну та зручний, теплий, легкий светр. Взуття обов’язково повинно мати високу берцю, наприклад, спеціальний туристичний варіант чи військові черевики. Обираючи шапку, враховуйте, що на неї потрібно буде одягти пейнтбольну маску.

  2. А ми подбаємо про належне обладнання.

    Камуфляжною формою та захисними жилетами Вас забезпечать у клубі. Спеціально для зимового сезону передбачені «термальні» маски з подвійним склом та спеціальні зимові кулі.

Де можна грати в пейнтбол взимку?

Запрошуємо Вас незабутньо провести час на свіжому повітрі на наших майданчиках безпосередньо у спортивно-відпочинковому комплексі “BNB”. Ще одним з варіантів зимової гри є пейнтбол у приміщеннях на спеціально обладнаних площадках.

Яке б місце для зимового пейнтболу Ви не обрали, це — завжди цікаве та незабутнє свято, що згуртовує друзів та додає яскравих вражень, яких так не вистачає у буденному житті!

  • Просування сайту - Aweb.ua

© 2014 «BNB PAINTBALL»

ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ
виберіть дату гри та ігровий пакет
Дорослі
1000 грн
Діти / Студенти
 грн
і
Дорослі
600 грн
Діти / Студенти
 грн
і
Дорослі / Діти / Студенти
450 грн
і
Дитячий пейнтбол
550 грн
і
Зі своїми кульками
800 грн
і
Лазертаг
400 грн
і
НеобмеженийБазовийОбмежений
дитячий пейнтболзі своїми кульками
введіть додаткову інформацію
Зручний час дзвінка