Публікації

Тактика гри в пейнтбол

Image original

Сьогодні все більш популярним стає активний відпочинок. Для цікавого проведення дозвілля і з друзями, і з колегами по роботі якнайкраще підходить пейнтбол.

Перемога – за командою

Пейнтбол - захоплююча командна гра, що імітує бойові контакти, в якій як зброю використовують маркери. «Кулями» є кульки з фарбою, які при влучанні в ціль залишають помітний слід. Безумовно, влучність стрільби в такій грі надзвичайно важлива, але без знання тактики пейнтболу виграти в ній неможливо.

Перемогти суперника можна тільки згуртованою командою, де кожен знає загальні тактичні правила та свою роль в бою. Можна сказати, що створення команди й розроблений заздалегідь план гри - це головне тактичне завдання.

Яку роль вибрати? Ви можете бути розвідником або виконувати маневр, що відволікає і дратує суперника, бути членом атакуючої групи, яка йде в наступ або прикриває товаришів. Правильний розподіл ролей під час підготовки до бойових дій, коли кожен член команди виконує своє завдання і своєчасно комунікує з партнерами під час активної фази гри, неодмінно дасть свої результати.

Що варто зробити до бою

У чому ще полягає тактика гри в пейнтбол? На які моменти варто звернути увагу на стадії підготовки до бою?

Щоб відчувати себе впевнено на ігровому полі, доцільно попередньо ознайомитись із територією / майданчиком, де буде проходити гра. Вивчивши розташування укріплень і визначивши місця для вдалого обстрілу, Ви зможете більш ефективно протистояти супернику. Яку б тактику Ви не обрали, вона буде дієвою на перші 1-2 гри, а далі Вам доведеться адаптувати її під дії суперника.

І пам'ятайте: ви - не поодинокий рейнджер, що виходить на безкомпромісну війну з усіма поганими хлопцями. Ви - член команди, тільки завдяки злагодженим діям якої суперник буде знешкоджений.

Корисно знати

Тактика в пейнтболі передбачає гарну фізичну і психологічну підготовку. Ви ж не збираєтеся через якийсь час шукати можливість присісти і перевести дух?

Ворожий вогонь не повинен зломити вас і морально. А він буде намагатися лякати і пригнічувати вас вогнем. Будьте впевнені в собі!

Щодо поведінки на майданчику

Не стійте на місці - так ви легко станете здобиччю умовного ворога. Ваше завдання - постійно маневрувати, щоби не дати противнику влучити у вас. Тримайте в полі зору і лівий, і правий фланги своєї команди. Таким чином, вам буде доступна вся зона бойових дій, тож ви зможете правильно оцінити ситуацію.

Бути занадто обережним, ховаючись у безпечному місці і заощаджуючи кулі, не варто, але ж так можна просидіти всю гру, а потім за вами все одно «прийдуть». Вам необхідно бути хитрим і небезпечним, вистежувати противника і нападати на нього, прагнучи вразити опонента першим.

Гра винагороджує витривалих, розважливих і терплячих. Ефективною є тактика неспішного «висмикування» супротивника по одному, швидко усуваючи їх одиночними пострілами, щоб суперник навіть не зрозумів, звідки стріляли. Терплячі в цій ситуації якраз і знадобляться: вони здатні вичікувати, вистежувати і прибирати супротивників-одинаків. Водночас, все залежить скільки гравців на полі, Ви можете як брати швидкістю та кількістю, так і тактичними діями по виманюванню суперників з засідок.

Цим не можна нехтувати

Тактика пейнтболу містить обов'язкове дотримання правил безпеки. Щоб не дістати серйозної травми ( адже, швидкість вильоту кулі з маркера 90 м/с), за жодних обставин не можна знімати маску з обличчя, як би Вам цього не хотілося! Якщо ви перебуваєте поза ігровим майданчиком, маркер повинен бути поставлено на запобіжник та з одягнутою заглушкою.

Оскільки постріли з близької відстані досить болючі, у ситуації, коли ви тримаєте противника «на мушці», правила дозволяють запропонувати противнику здатися, щоб не завдати лишніх синців.

Хочете відчути себе справжнім воїном? Грайте в сучасний пейнтбол! Отримайте яскраві і незабутні враження!

Якщо ж Ви боїтеся чи не хочете зайвих синців, для Вас ми можемо запропонувати активний відпочинок у Львові з помповими маркерами ТМ JT SplatMaster, що стріляє кульками меншого калібру з три  рази слабшою швидкістю вильоту. Або ж захопливу гру у LaserTag на новому обладнанні 9-го покоління, де Ви будете захоплювати та утримувати бази, розміновувати бомбу та весело і активно проведете час з друзями. 

  • Просування сайту - Aweb.ua

© 2014 «BNB PAINTBALL»

ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ
виберіть дату гри та ігровий пакет
Дорослі
1000 грн
Діти / Студенти
 грн
і
Дорослі
600 грн
Діти / Студенти
 грн
і
Дорослі / Діти / Студенти
450 грн
і
Дитячий пейнтбол
550 грн
і
Зі своїми кульками
800 грн
і
Лазертаг
400 грн
і
НеобмеженийБазовийОбмежений
дитячий пейнтболзі своїми кульками
введіть додаткову інформацію
Зручний час дзвінка