послуги

Кейтерінг у Львові

Пейнтбол — активний спосіб відпочинку, сповнений незабутніх емоцій, азарту та адреналіну, після якого прокидається просто звірячий апетит. Для гостей спортивно-розважального комплексу «BNB» доступні зручні альтанки, затишні шатра, простора тераса та тихе приміщення на 22 місця. Також на території комплексу можна не тільки відпочити після напруженої гри, але й скуштувати різноманітні страви, приготовані на магналі чи у казані. Для великої компанії, святкування Дня народження чи корпоративу підійде затишне приміщення на 22 персони чи зручне шатро на 30 персон. Також доступні кейтерингові послуги. Обов’язково скуштуйте смачний плов, запашний куліш або запеченого барана!

Кейтерінг у Львові «BNB» перше фото Кейтерінг у Львові «BNB» друге фото

Наші ціни на додаткові послуги:

Оренда мангалу чи казану (мангал, шампура/решітка) 300 грн.
Додаткові дрова 100 грн.
Оренда альтанки 3м 600 грн.
Оренда альтанки 4м 900 грн.
Оренда шатра (30 осіб) 2000 грн.
Оренда тераси 3000 грн.
УВАГА!!! У разі перебування компанії на території спортивно-відпочинкового комплексу «BNB» після 21:00, кожна година перебування коштує 1000 грн з компанії.
УВАГА!!! Якщо компанія перебуває на території комплексу, але не грає у пейнтбол, а лише орендує місця відпочинку, то вартість перебування на території спортивно-відпочинкового комплексу «BNB» становить 200 грн. з особи.

Кейтерінг-сервіс у Львові — це смачна кухня та якісний сервіс, саме те, що треба для корпоративних заходів та приватних свят. Спортивно-відпочинковий комплекс «BNB» співпрацює з найкращими кейтеринговими компаніями Львова, які пропонують наступні послуги:

  • смачні комплексні обіди;
  • незабутні Дні народження для дорослих та дітей;
  • обслуговування корпоративних заходів;
  • розкішні фуршети та «шведські столи»;
  • кава-брейки та багато іншого.

Виїзна кухня у Львові об’єднує не тільки приготування їжі та доставку, але й якісне обслуговування, сервірування та оформлення столу, подачу страв та інші подібні послуги.

Кейтерінг у Львові «BNB» третє фото Кейтерінг у Львові «BNB» четверте фото 

Виїзний пейнтбол

Пейнтбол — це захоплююча гра, яка допоможе забути про негативні емоції, стрес та буденні проблеми. На території комплексу «BNB» розташовані спеціально обладнанні та цілком безпечні майданчики для гри. Але можливе проведення гри на локації клієнта — виїзний пейнтбол стане чудовим доповненням до програми корпоративного заходу на свіжому повітрі, дорослого або дитячого Дня народження.

Команда спортивно-відпочинкового комплексу «BNB» готова провести гру в пейнтбол чи лазертаг майже на будь-якій території, наприклад, біля бази відпочинку або просто в лісі. Для цього використовується місцевий ландшафт або мобільне обладнання. В будь-якому разі, це буде якісно, оперативно, безпечно та доступно. Виїзний пейнтбол — це чудова можливість організувати гру там, де зручно Вам!

Замовити гру та кейтерінг можна в режимі онлайн чи за вказаними телефонами. Влаштуйте собі та своїм друзям незабутній відпочинок разом зі спортивно-розважальним комплексом «BNB». Телефонуйте вже зараз!

  • Просування сайту - Aweb.ua

© 2014 «BNB PAINTBALL»

ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ
виберіть дату гри та ігровий пакет
Дорослі
1000 грн
Діти / Студенти
 грн
і
Дорослі
600 грн
Діти / Студенти
 грн
і
Дорослі / Діти / Студенти
450 грн
і
Дитячий пейнтбол
550 грн
і
Зі своїми кульками
800 грн
і
Лазертаг
400 грн
і
НеобмеженийБазовийОбмежений
дитячий пейнтболзі своїми кульками
введіть додаткову інформацію
Зручний час дзвінка