Якщо хочеться позбутися напруги та вивiльнити зайві емоції, або навпаки, отримати нові враження; якщо не вистачає адреналіну; якщо життя стало надто рутинним… Пограти у пейнтбол - оптимальне рішення!
Насправді, цю гру обожнюють люди будь-якого віку, професії, характеру та вподобань, тому що десь глибоко в душі кожен пам’ятає дні свого дитинства, коли всією вулицею грали в “козаки-розбійники” та інші активнi ігри. Але пейнтбол - це дещо краще, адже для ігор завжди обирають цікаві локації, вигадують захоплюючі сценарії, та й перевтілитися можна в будь-якого героя. Саме цього більшості людей не вистачає в житті, яке вже увійшло у звичну колію.
Насправді, вибір сценаріїв для пейнтболу обмежений лише уявою організаторів та можливiстю майданчика для гри. Існує кілька принципових підходів, які можна наповнювати будь-яким сюжетом, якщо це допоможе учасникам вжитися в роль і отримати більше задоволення від гри.
Перший, найпростіший і найбільш розповсюджений сценарій, для якого підійде будь-яка локація. Просто дві команди, рівні за кількістю учасників, починають гру з різних сторін майданчика, рухаючись назустріч одна одній, вiдкриваючи вогонь по «ворогах». Тут можна додати безліч деталей. Наприклад, гра на час, коли перемагає та команда, якій вдалося зберегти більше учасників за обмежений проміжок часу. Або можна дозволити “вбитим” повертатися до гри через кілька хвилин, що додасть гравцям мотивації діяти швидше. Можна вважати враженим тільки того, кому влучили в певну частину тіла, наприклад, в голову або груди, а все інше сприймати як “поранення”, та й “поранений” гравець може залишатися на полі, але не має права стріляти, його задача - залишитися “живим”. Для цього типу гри краще, щоб усі учасники були активними, тут не дуже доречні “відлежування” десь у кущах - тоді бій буде більш динамічним і яскравим.
Сценарії гри в пейнтбол часто мають цей варіант за основу. Кожна команда (їх може бути й більше, ніж дві) має власну базу та власний прапор. Завдання команди - захистити свій прапор і одночасно захопити “ворожий”, після чого доставити його на свою базу. Другий варіант - пробитися через команду супротивника і встановити на їхній базі свій прапор.
У цьому сценарії для пейнтболу обирають одного учасника, який за правилами не має зброї або озброєний лише мінімально. Завдання однієї команди - безпечно перевести цього гравця через поле, а завдання другої, відповідно, - завадити цьому і вразити “VIP-особу”.
У цьому сценарії пейнтбольних ігор необхідна локація, на якій знаходиться об’єкт для захисту - будинок, фортеця, абощо. Одна команда - захисники, друга - нападники. Урізноманітнити сценарій можливо багатьма шляхами. Наприклад, зробити команди різними за кількістю, обмежити кількість куль з фарбою. Цікавий варіант - додати гравця-”заручника”, якого необхідно звільнити “живим і неушкодженим”.
Цей сценарій, схожий на популярні ігри-квести, передбачає, що на гральному майданчику сховані “скарби” у непарній кількості, тобто одна команда мусить зібрати більше скарбів, ніж інша. При цьому, звісно, учасники можуть “виводити з ладу” суперників, захищати знайдені скарби. Можна додати до правил можливість захоплювати скарби супротивників, і таким чином перемагає та команда, яка на момент закінчення гри володіє більшою кількістю скарбів.
Щоб пограти в пейнтбол у Львові, достатньо звернутися до нашого клубу активного відпочинку: на наших гостей завжди чекають цікаві сценарії ігор для пейнтболу, якісне спорядження, професійні інструктори, обладнані майданчики та сприятливiсть до побажань учасників.