Публікації

Спорядження для пейнтболу

Image original

Пейнтбол - це активна командна гра, в яку з великим задоволенням грають і дорослі, і малі. Щоб гра в пейнтбол була безпечною, необхідно використовувати спеціальне обладнання, яке умовно можна поділити на обов’язкове та додаткове.

До обов’язкового спорядження для пейнтболу належать:

  • пейнтбольна маска: всі гравці, що знаходяться на майданчику, зобов’язані бути в спеціальних масках, оскільки максимальна швидкість вильоту  кулі приблизно 90 м/с, що є дуже небезпечним для очей;

  • зброя або маркер - це основний елемент спорядження, що складається з маркера, балону з повітрям та ємності для куль (фідера); за допомогою цієї зброї гравці маркують цілі, тобто помічають фарбою своїх суперників, в яких вдалося влучити. Принцип роботи маркеру полягає в том, що за допомогою стиснутого повітря, який знаходиться в балоні, виштовхується наповнена фарбою кулька. Щоб влучити у суперника, достатньо прицілитися та натиснути гачок. Сьогодні існує кілька видів зброї для пейнтболу, що різняться за способом перезарядки: помпові, напівавтоматичні та автоматичні;

  • пейнтбольні кулі з фарбою на желатиновій основі;

  • пейнтбольна форма, головним призначенням якої є захист гравця від попадання фарби на одяг;

  • захисний жилет для захисту грудної клітки, живота та спини, якщо гравець не встиг ухилитися від “ворожої кулі”, є обов’язковим елементом обладнання для пейнтболу для дітей та жінок, а чоловіки можуть вдягати жилет за власним бажанням.

Всі перераховані вище речі є основними та головними компонентами спорядження для пейнтболу, без яких гра неможлива.

Також існують додаткові елементи, до яких входять:

  • туба - спеціальна ємність, що використовується для зберігання та носіння додаткових куль;

  • харнес - пояс для перенесення туб;

  • різноманітні налокітники, наколінники, захист шиї, захисні шорти та жилети з додатковим захистом голови, рукавиці;

  • димові гранати, світлошумові піротехничні вироби, які використовуються виключно в тактичному пейнтболі, та інші аксесуари.

Дозволити собі купити власне спорядження для пейнтболу може не кожний. Але це не привід відмовлятися від захоплюючої гри! Клуб активного відпочинку у Львові «BNB» запрошує всіх бажаючих зіграти в пейнтбол та незабутньо провести свій час на свіжому повітрі  в колі близьких та друзів. Ми надаємо в прокат все необхідне обладнання для пейнтболу.

На першому місті для нас є клієнт, його бажання та безпека. Ми не заощаджуємо на спорядженні та матеріалах, використовуючи лише сучасне та якісне обладнання, що встигло себе зарекомендувати. Все спорядження регулярно проходить технічне обслуговування, знаходиться в хорошому стані та бездоганно працює. Захисні маски ретельно обробляються та дезінфікуються після кожної гри.

Клуб активного відпочинку у Львові «BNB» чекає на вас!

  • Просування сайту - Aweb.ua

© 2014 «BNB PAINTBALL»

ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ
виберіть дату гри та ігровий пакет
Дорослі
1000 грн
Діти / Студенти
 грн
і
Дорослі
600 грн
Діти / Студенти
 грн
і
Дорослі / Діти / Студенти
450 грн
і
Дитячий пейнтбол
550 грн
і
Зі своїми кульками
800 грн
і
Лазертаг
400 грн
і
НеобмеженийБазовийОбмежений
дитячий пейнтболзі своїми кульками
введіть додаткову інформацію
Зручний час дзвінка