Публікації

5 ідей, як провести вихідні у Львові

Image original

Львів – одне з найпривабливіших і найцікавіших міст України, яке має багато історичних пам'ятників, безліч пам'ятних місць та оригінальних архітектурних споруд. Навіть звичайні прогулянки по місту або великій території Ботанічного саду, мальовничим паркам і садам, яких тут налічується більше двадцяти, може стати відмінним способом відпочинку й проведення вільного часу. Цікавим варіантом розваг на вихідні дні є відвідування боулінгу, більярдної або місцевого картинг-центру. Ми хочемо запропонувати вам п'ять, на наш погляд, найбільш захоплюючих ідей, як провести вихідні у Львові, на свіжому повітрі, щоби вони надовго запам'яталися та дали вам заряд бадьорості й сил на цілий тиждень.

Гра в спортивний або тактичний пейнтбол

Гра в спортивний або тактичний пейнтбол

Все більш модним в Україні стає активний відпочинок на природі, на відстані від міської метушні й шуму. Рухливі захоплюючі розваги на свіжому повітрі, що викликають азарт і сплеск адреналіну, – кращий варіант дозвілля на вихідні. Саме тому високою популярністю користується останнім часом пейнтбол – так називається командна військово-спортивна гра із застосуванням пневматичної зброї (маркера), що стріляє силіконовими кульками, наповненими фарбою. Перевагами пейнтболу є:

 • активне рухове навантаження;
 • відсутність поділу гравців на вагові та вікові категорії;
 • наявність в ігрових боях елементів пригод, що підвищують її азарт і захопливість;
 • наближеність гри до бойових умов, що сприяє виробленню в організмі адреналіну, контрольованому викиду агресії та зняттю стресу;
 • можливість проявити лідерські якості та кмітливість, виховати в гравцеві вміння працювати в команді.

Гра в лазертаг під відкритим небом

Гра в лазертаг під відкритим небом

Не менш цікавою пропозицією, як краще провести вихідні, є відвідування розважального клубу, де практикується гра в лазертаг. Це захоплююче командне змагання, що є різновидом пейнтболу: в ньому замість маркерів, що стріляють кульками з фарбою, використовуються макети сучасної стрілецької зброї, які вражають ціль лазерним променем. Фіксація влучень відбувається електронним обладнанням, для чого кожен гравець одягає на голову спеціальну пов'язку.

Гра в лазертаг приносить масу позитивних емоцій, подібних до тих, що відчувають гравці в пейнтбол. При цьому лазертаг має наступні переваги:

 • абсолютну безпеку, оскільки в грі виключена ймовірність навіть мінімального травмування гравців від пострілу суперника, що дозволяє приймати в ній участь і дітям у віці від 6 років;
 • відсутність необхідності в спеціальній амуніції – для гри в лазертаг не потрібна захисна маска, а брати участь в боях можна в будь-якому одязі, оскільки немає небезпеки забруднити його фарбою, як у пейнтболі;
 • точність стрільби, незалежно від дальності пострілу та впливу вітру;
 • точну фіксацію влучень, що є гарантією чесної гри;
 • необмежену кількість пострілів.

Розважальні центри Львова сьогодні пропонують не тільки аренний, а й позааренний лазертаг на відкритих майданчиках, що набагато краще та корисніше в теплу пору року.

Виїзний пейнтбол та лазертаг

Щоб отримати масу незабутніх вражень й зарядитися позитивними емоціями та енергією від улюбленої гри в пейнтбол або лазертаг, зовсім не обов'язково відвідувати пейнтбольний клуб або розважальний центр. Деякі заклади Львова пропонують організувати таку гру на виїзді – на будь-якій локації, обраній вами. При цьому ви можете замовити:

 • мобільне обладнання для облаштування ігрового майданчика просто неба;
 • послуги досвідчених інструкторів, які допоможуть розробити сценарій та організувати безпечне проведення боїв;
 • оренду мангала та дров для організації пікніка після гри;
 • кейтеринг із приготуванням на багатті запеченого баранчика, плову або кулішу.

Таке проведення часу, поєднане з виїзною грою в лазертаг або пейнтбол, – відмінний варіант як цікаво можна провести вихідні.

Пікнік на природі

Пікнік на природі

Організувати сімейне свято з друзями або корпоративний захід на природі можна в деяких розважальних комплексах Львова або пейнтбольних клубах, де створені необхідні умови для розваг і організації святкового столу, а саме:

 • є шатра, намети та альтанки достатньої місткості, під якими можна сховатися від спеки або несподіваного дощу;
 • є зручні меблі для розміщення їстівних припасів і розсадження учасників події;
 • здаються в оренду мангали з шампурами або решіткою, казани та інші пристосування для приготування їжі на вогнищі;
 • надаються послуги кейтерінгу.

В якості розваг до свята або корпоративу можна замовити гру в пейнтбол або лазертаг, яка подарує масу незабутніх вражень всім її учасникам.

Прогулянки з дітьми та дитячі свята

Якщо у вас є маленькі діти – проведіть вихідні дні разом з ними на природі. Влаштуйте справжнє свято собі та своїй дитині. Ідеальним варіантом того, як провести вихідні з дітьми, є відвідування розважального комплексу, де працює гарно обладнаний спеціальний дитячій майданчик. Крім того, для дітей віком від 6 років можна організувати гру в дитячий лазертаг – це подарує вашому малюку масу незабутніх і яскравих вражень, буде сприяти розвитку особистих якостей, які стануть в нагоді йому в майбутньому.

Всі запропоновані нами ідеї можна легко реалізувати в спортивно-відпочинковому комплексі “BNB”, який пропонує:

 • проведення ігор у пейнтбол та лазертаг для дорослих і дітей;
 • організацію корпоративних заходів і Дня народження;
 • добре обладнаний дитячий майданчик, де батьки, гуляючи з дітьми, можуть замовити собі смачної та ароматної кави;
 • надання кейтерингових послуг.

За бажанням, провести свої вихідні у Львові можна досить цікаво й різноманітно, а захоплюючі пригоди в спортивному комплексі “BNB” надовго запам'ятаються і дорослим, і дітям!

 • Просування сайту - Aweb.ua

© 2014 «BNB PAINTBALL»

ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ
виберіть дату гри та ігровий пакет
Дорослі
1000 грн
Діти / Студенти
 грн
і
Дорослі
600 грн
Діти / Студенти
 грн
і
Дорослі / Діти / Студенти
450 грн
і
Дитячий пейнтбол
550 грн
і
Зі своїми кульками
800 грн
і
Лазертаг
400 грн
і
НеобмеженийБазовийОбмежений
дитячий пейнтболзі своїми кульками
введіть додаткову інформацію
Зручний час дзвінка