Публікації

Куди сходити у Львові з друзями

Image original

Вихідні даються людині для того, щоб відволіктися від щоденних професійних турбот і обов'язків. Вони дозволяють розслабитися, повеселитися й зарядитися енергією та бадьорістю на наступний робочий тиждень. Активний відпочинок з друзями – кращий спосіб провести вихідні з користю для здоров'я та повноцінно відновити втрачені сили. Куди сходити у Львові в компанії друзів, щоб уникнути нудних посиденьок, й зробити вихідний день по-справжньому незабутнім і яскравим, хвилює багатьох мешканців цього чудового українського міста. Якщо ви бажаєте отримати позитивні емоції та добрячу порцію адреналіну, ми підкажемо, як провести вихідні у Львові, щоб цікаво та весело відпочити в колі друзів.

куди можна піти у львові

Активний відпочинок у Львові на вихідні дні

Немає нічого кращого для відновлення сил, ніж активний відпочинок на свіжому повітрі. Останнім часом найбільш затребуваним видом активного проведення часу не тільки для молоді, але й для дорослих компаній є креативні та екстремальні розваги. Серед них все більшої популярності набувають пейнтбол і лазертаг. Це спортивні командні ігри в стилі мілітарі, побудовані на імітації бойових дій, зі стріляниною по супернику з безпечної для життя зброї. Кожна з цих ігор має свої особливості:

 • в пейнтболі використовується спеціальний пневматичний маркер, що стріляє желатиновими кульками з фарбою, а в лазертаг – тагер з лазерним випромінювачем інфрачервоного спектра. Влучання променя в суперника фіксується датчиками, розташованими в пов'язці, одягненій на голову кожного гравця;
 • для гри в пейнтбол необхідна не тільки спеціальна форма, щоб не забруднити свій одяг фарбою, але й захисні пристосування (шолом, маска та жилет), а в лазертаг можна грати й без захисної амуніції, у своєму, більш зручному, одязі, який не обмежує рухів;
 • потрапляння пейнтбольної кульки з близької відстані здатне заподіяти болі та навіть лишити синці на тілі, а від променя лазера людина відчуває лише легку вібрацію;
 • число пострілів в пейнтболі обмежено кількістю кульок, а в лазертазі воно може бути будь-яким – все залежить від домовленості між командами та від того, як буде запрограмована зброя.

За своєю суттю, лазертаг – це високотехнологічний різновид пейнтболу, в якому використовується зброя, максимально наближена за зовнішнім виглядом до справжньої бойової. До того ж, з неї можна вести більш влучну стрільбу, оскільки на промінь лазера не впливають ані вітер, ані земне тяжіння, як на кульки з фарбою.

відпочинок у львові ціни

Кращий відпочинок у Львові за доступними цінами

Популярність пейнтболу та лазертагу пояснюється масою переваг такого способу відпочинку, основними з яких є:

 • доступність для осіб будь-якої статі, віку та вагової категорії, при цьому не потрібна особлива фізична підготовка;
 • активне рухове навантаження на свіжому повітрі, оскільки ігри проводяться найчастіше просто неба;
 • наявність у грі елемента пригод, в умовах, максимально наближених до бойових, що приносить відчуття захопленості та азарту, а також призводить до викиду адреналіну в кров;
 • можливість випробувати яскраві емоції та спробувати себе в новій ролі, розвинувши при цьому такі потрібні якості, як спритність, кмітливість, вміння швидко приймати рішення, а також відповідальність за спільну справу.

Крім того, як в пейнтбол, так і в лазертаг можна грати не тільки на обладнаних майданчиках, але й на природному ландшафті та навіть в закритих приміщеннях.

Сьогодні у Львові є декілька пейнтбольних клубів, де можна замовити:

 • гру в тактичний пейнтбол або лазертаг на обладнаному майданчику;
 • оренду всієї необхідної амуніції з виїздом грати на недобудови;
 • виїзну гру на обраній вами локації.

Якщо ви ще не вирішили, куди можна піти на вихідних з друзями у Львові – відвідайте наш спортивно-відпочинковий комплекс “BNB”, де можна отримати всі ці послуги за найдоступнішими цінами! Крім того у нас ви маєте можливість заказати:

 • прокат шатра, альтанки або тераси;
 • оренду всього необхідного обладнання для приготування їжі на вогнищі;
 • кейтерингові послуги.

Для гарного відпочинку у нас створені всі умови: є стаціонарні майданчики, душ, туалети та роздягальня. Чекаємо Вас в нашому комплексі!

 • Просування сайту - Aweb.ua

© 2014 «BNB PAINTBALL»

ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ
виберіть дату гри та ігровий пакет
Дорослі
1000 грн
Діти / Студенти
 грн
і
Дорослі
600 грн
Діти / Студенти
 грн
і
Дорослі / Діти / Студенти
450 грн
і
Дитячий пейнтбол
550 грн
і
Зі своїми кульками
800 грн
і
Лазертаг
400 грн
і
НеобмеженийБазовийОбмежений
дитячий пейнтболзі своїми кульками
введіть додаткову інформацію
Зручний час дзвінка