послуги

Лазертаг у Львовi

Ігри, що імітують бойові дії, мають безліч прихильників. Чим вони приваблюють? Перш за все, можливістю дорослим відчути себе знову у дитинстві, перетворившись на азартного гравця, здатного ризикувати та діяти сміливо, рішуче. Для багатьох це можливість скинути накопичену напругу, для когось - просто спосіб приємно провести час. Але найчастіше такі ігри стають визначною подією, адже дарують яскраві емоції та дозволяють змінити звичне амплуа.

Лазертаг 1 година додаткові 30 хв.
150.00 грн. 50.00 грн.

Лазертаг у Львовi «BNB» перше фото Лазертаг у Львовi «BNB» друге фото

Чим відрізняється лазертаг?

Лазертаг - одна з групи ігор, до яких належать також пейнтбол і страйкбол. Але є багато відмінностей, що виділяють лазертаг. Перш за все, що є схожого між усіма цими іграми?

Лазертаг у Львовi «BNB» третє фото Лазертаг у Львовi «BNB» четверте фото 

 

 • Командний дух. Цікавіше грати командами, розподіляти ролі, діяти разом заради спільної мети. Це робить подібні ігри чудовою альтернативою звичним тренінгам з командотворення.

 • Наявність “зброї”. Сучасне знарядження якісно імітує справжню зброю за виглядом і вагою, що допомагає учасникам краще відчути свою роль.

 • Наявність обмеженої території. Це може бути спеціально обладнаний майданчик, абсолютно безпечний для гравців, або майданчик, більш наближений до реальних умов, але в будь-якому разі це — територія, що контролюється організаторами.

 • Широкий вибір сценаріїв. Можна використовувати стандартні варіанти, можна вигадати свої, можна копіювати сюжети популярних комп’ютерних ігор або відтворювати реальні історичні події

Тепер щодо відмінностей.

 • Лазертаг - гра, що підходить для людей будь-якого віку, статі, фізичного розвитку. Справа в тому, що тут немає куль, як у пейнтболі чи страйкболі, які можуть — нехай і не сильно — травмувати. З одного боку, це зменшує реалістичність відчуттів, а з другого — пiдвищує безпеку та дарує можливість грати навіть дітям.

 • Точність обладнання забезпечує чесність у грі. Тут немає шансів удати, що ти не помітив пострілу — спеціальний пристрій точно фіксує влучення.

 • Сучасна “зброя” для лазертагу імітує віддачу, а у момент пострілу гравець відчуває вібрацію та чує звуковий сигнал, що додає “справжності”. Кожен лазертаг-клуб намагається придбати найновіші розробки, щоби зробити гру ще більш технічно досконалою.

 • Немає потреби у спеціальному одязі та у захисті обличчя. Лазертаг дозволяє грати у будь-якій зручній формі одягу.

 • Кожен гравець по завершенню гри зможе побачити свою статистику і знатиме, скільки разів в нього влучили, скількох гравців він поранив. Після гри можна підбити підсумки завдяки даним, які збереженi в єдиній системі.

 • Висока дальність пострілів, а також відсутність впливу вітру дозволяють будь-кому відчути себе вправним стрільцем.

 Лазертаг у Львовi «BNB» п’яте фото Лазертаг у Львовi «BNB» шосте фото 

Як виглядає гра?

Якщо надіслати у пошуковiй системi запит “лазерний пейнтбол”, можна побачити чимало відео iз записами ігор. Це доводить, що гра — досить видовищна, динамічна, має цікавий сюжет, а гравці захоплені та активні. Нерiдко під час гри використовують різні звукові та візуальні ефекти, які допомагають гравцям перевтілитися та відчути себе справжніми учасниками пригод. Кожен учасник має на голові спеціальну пов’язку iз сенсорами, які фіксують влучення. Найчастіше всі гравці вдягаються в однакову форму, щоб наблизити гру до військових реалій. Можна грати в приміщенні, а можна й надворі - це також відрізняє лазертаг. Львівський клуб активного відпочинку BNB пропонує саме варіант на відкритому майданчику, що значно корисніше та більш захоплююче, ніж у залі.

Лазертаг у Львовi «BNB» сьоме фото Лазертаг у Львовi «BNB» восьме фото

Запрошуємо всіх, хто прагне отримати нові враження та незабутньо провести час!

 

 • Просування сайту - Aweb.ua

© 2014 «BNB PAINTBALL»

ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ
виберіть дату гри та ігровий пакет
Дорослі
120 грн
Діти / Студенти
110 грн
і
Дорослі
60 грн
Діти / Студенти
50 грн
і
Дорослі / Діти / Студенти
30 грн
і
Дитячий пейнтбол
50 грн
і
Зі своїми кульками
300 грн
і
Лазертаг
150 грн
і
НеобмеженийБазовийОбмежений
дитячий пейнтболзі своїми кульками
введіть додаткову інформацію
Зручний час дзвінка