послуги

Лазертаг у Львові

Ігри, засновані на імітації бойових дій, до яких належить й lasertag, сьогодні досить популярні. Для одних це відмінний спосіб відволіктися від повсякденних турбот й зняти напругу трудових буднів, для інших — чудова можливість провести час з друзями. Але, в будь-якому випадку, вони принесуть яскраві і незабутні емоції, допоможуть спробувати себе у новій незвичній ролі.

Лазертаг 1 година додаткові 30 хв.
400.00 грн. 200.00 грн.

Лазертаг у Львовi «BNB» лазербол у «BNB»

Основні особливості пейнтболу-лазертагу

Хоч lasertag і належить до групи ігор, родинних пейнтболу або страйкболу, і має з ними багато спільного, існують і відмінні риси, що виділяють вигідно його виділяють. Серед спільних рис, які ріднять всі ці ігри:

 • командний дух, що об'єднує різних людей для досягнення спільної мети, що може стати не тільки розвагою, але й відмінним інструментом тренінгу зі створення та згуртування колективу;
 • використання «зброї», яка за вагою і зовнішнім виглядом повністю імітує справжнє бойове озброєння;
 • проведення лазерних боїв на обмеженій території лазертаг клубу, яка може бути як абсолютно безпечною для учасників, так й максимально наближеною до умов реальних бойових дій;
 • великий вибір сценаріїв гри із використанням заготовлених варіантів, придуманих експромтом або сюжетів, заснованих на реальних історичних подіях та імітації комп'ютерних ігор.

лазертаг клуб лазерні бої у Львові 

Головними відмінними рисами лазертагу від пейнтболу або страйкболу є:

 • доступність його для людей будь-якого віку і фізичної підготовки — у грі не застосовують кулі, здатні, хоч і незначно, травмувати гравців — це знижує реалістичність відчуттів, але робить гру більш безпечною, що дозволяє грати у пейнтбол лазером навіть дітям;
 • точність фіксації влучень спеціальним обладнанням, що є абсолютною гарантією чесної гри;
 • висока реалістичність того, що відбувається – сучасна «зброя» (а кожен лазер клуб прагне придбати для гри новітні, більш досконалі розробки) точно імітує і вібрацію при пострілі, його звуковий супровід, віддачу, що максимально наближає всі відчуття до реальності;
 • відсутність потреби в спеціальній амуніції (адже в грі у нашому лазертаг клубі не застосовуються кулі з фарбою), що дозволяє взяти участь у боях в будь-якому зручному одязі;
 • доступність статистичних даних, що дозволяє кожному гравцеві після закінчення гри ознайомитися із кількістю власних влучень у суперника, а також дізнатися скільки разів поцілили в нього;
 • велика дистанція пострілу, на яку не впливають ані вітер, ані жодні інші погодні фактори, що допомагає кожному гравцеві відчути себе відмінним стрілком.

 лазертаг клуб BNB пейнтбол лазертаг 

Як відбувається гра

В Інтернеті можна знайти безліч відео з записом цієї видовищної гри, вписавши пошуковий запит «лазерний пейнтбол». Гра насправді дуже захоплююча і динамічна, що змушує гравців повністю занурюватися в реальність подій, які відбуваються. Адже в lazer tag можна грати не тільки в приміщенні, але й на відкритій місцевості, що є ще однією відмінністю його від звичайного пейнтболу.

лазербол у Львові лазер клуб у Львові

Для гри кожен учасник одягає на голову спеціальну пов'язку, оснащену сенсорами, що фіксують влучення. Зазвичай гравці однієї команди намагаються вдягнутися в однакову форму. Під час гри використовуються як звукові, так і візуальні ефекти, що дозволяють гравцям відчути себе справжніми учасниками військових пригод.

Основні правила гри в laser tag наступні:

 • в боях (так зветься втілення одного сценарію) беруть участь дві команди не менше за 5-6 осіб кожна;
 • перед початком кожного бою оголошуються результати попереднього та роз’яснюється сценарій та правила наступної гри;
 • на полі можуть перебувати лише гравці з пов'язкою на голові;
 • «вбитий» учасник, у якого лазер відключив обладнання, має якнайшвидше добігти до респауну й заново активуватися, якщо це передбачено умовами гри.

Lasertag буває двох видів: аренний і позааренний. У першому випадку бої проводяться в закритому приміщенні, в стаціонарному, спеціально обладнаному лабіринті. Лазертаг у Львові в клубі “BNB” – позааренний, тож «бойові дії» тут проходять на відкритій місцевості ігрового майданчика “Woodland” із природними укриттями. Це дає великі переваги при участі в лазерних боях дітей, які можуть бігати нон-стоп у своєму звичному одязі, що не сковує рухів, не побоюючись набити собі синці та втілюючи наяву пригоди популярної та улюбленої багатьма комп'ютерної гри “Counter-Strike”, із захопленням бази противника або розмінуванням бомби.

У нас до гри у lazer tag допускаються діти віком від 6 років. Вартість однієї години гри для дитини – 400 грн.

Наш лазер клуб активного відпочинку BNB запрошує всіх бажаючих взяти участь в іграх lasertag у Львові саме на відкритому майданчику. Це більш захоплююча і цікава розвага, аніж у залі.

Ми чекаємо на тих, хто хоче випробувати нові емоції і відчуття, незабутньо провести час у колі своїх друзів. Ціна лазертагу у Львові в нашому клубі — найдоступніша для всіх верств населення!

 • Просування сайту - Aweb.ua

© 2014 «BNB PAINTBALL»

ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ
виберіть дату гри та ігровий пакет
Дорослі
1000 грн
Діти / Студенти
 грн
і
Дорослі
600 грн
Діти / Студенти
 грн
і
Дорослі / Діти / Студенти
450 грн
і
Дитячий пейнтбол
550 грн
і
Зі своїми кульками
800 грн
і
Лазертаг
400 грн
і
НеобмеженийБазовийОбмежений
дитячий пейнтболзі своїми кульками
введіть додаткову інформацію
Зручний час дзвінка