Публікації

Дитячий пейнтбол у Львові: командна гра для сміливих та активних

Image original

Дитячий пейнтбол у Львові: командна гра для сміливих та активних

Пейнтбол для дітей набуває шаленої популярності у Європі. Динамічна сюжетна гра поєднує у собі численні розвиваючі цілі та виховує:

  • відповідальність;
  • рішучість;
  • мужність;
  • кмітливість;
  • наполегливість.

Дитячий пейнтбол орієнтований не на індивідуальну роботу, а на заняття у групі, а тому це — влучне соціально-ігрове середовище для гармонійного розвитку повноцінної особистості.

Як і для дорослих, пейнтбол для дітей – одночасно і спортивна секція, і цікава гра. Активне дозвілля на чистому повітрі сприяє планомірному фізичному розвитку. Дитина проводить час у колі однодумців та повністю відволікається від виснажливих комп’ютерних геймблінгів. Кращого заняття для хлопчиків та дівчаток початкового та середнього шкільного віку годі й шукати. Організований пейнтбол для дітей від 6 років пропонує спортивно-відпочинковий комплекс «BNB». Сімейний відпочинок з користю для тіла доступний за невеликі гроші: звертайтесь до нас — і розважайтесь із задоволенням!

Дитячий пейнтбол у Львові: командна гра для сміливих та активних «BNB» перше фото Дитячий пейнтбол у Львові: командна гра для сміливих та активних «BNB» друге фото

Як організовано пейнтбол для дітей?

Дитячий пейнтбол рекомендований і педагогами, і психологами. Під час активного руху дитина стає менш агресивною, виплескує негативні емоції через динаміку руху. До того ж, «стрілялка» кольоровими кульками з маркера дуже захоплює, розвиває лідерські якості, спонукає досягати поставленої мети.

Кваліфікований персонал львівського спортивно-відпочинкового комплексу «BNB» постійно тримає гравця у полі свого зору. Для новачків та тих, хто приходить на гру не в перше, обов’язково проводиться інструктаж, в ході якого гравець дізнається про канони гри та правила поведінки на полі.

Захисна форма є гарантією безпеки гравця, оскільки комплектується:

  • маскою;
  • камуфляжною формою;
  • бронежилетом;
  • рукавицями.

Ми маємо спеціальну форму дитячого розміру, тож школярам буде комфортно.

Дорослий пейнтбол рекомендовано для дітей з 10 років. Умова аргументована тим, що іграшкова «зброя» – маркер – у комплекті з кулями та балоном важить близько 2 кг. Навіть з перепочинками (раунд триває 5-10 хвилин), така вага видасться виснажливою для малечі дошкільного віку та викличе фізичну перенапругу. В індивідуальному порядку гравцю буде дозволено приєднатись до команди пейнтболістів навіть у більш ранньому віці. Для дітей від 6 років у нас є помпове пейнтбольне обладнання, яке є легшим, кулька летить у три рази слабше (30 м / с) і є абсолютно безпечне для менших пейнтболістів, а емоції такі ж як у дорослому пейнтболі.

Загалом гра триває близько 2 годин і складається, у середньому, з 8 раундів.

Ігровий майданчик обладнано згідно сюжету – аналогічний антураж діти бачать у ком’ютерному аналозі пейнтболу: тут є перешкоди, місця для схованок, шляхи відступів та нападу.

Разом з гравцями на полі присутній інструктор, який пильнує за перебігом гейму. Пейнтбол для дітей – гра на дві команди. Враховуючи ефект від феєричних вражень опісля закінчення бою, переможців та тих, хто програв, у пейнтболі немає.

Дитячий пейнтбол: подаруйте малечі свято до Дня народження!

Спортивно-відпочинковий комплекс «BNB» пропонує замовити дитячий пейнтбол до Дня народження. Якщо у Вашого сина чи донечки іменини, уродини чи випускний, вони давно мріяли про захоплюючу гру — подаруйте їм та їхнім друзям, однокласникам неймовірні години бурхливого емоційного піднесення. Більш колоритного дитячого свята Вам годі й шукати!

Менеджери та організатори активного дозвілля «BNB» враховують усі програмні моменти святкового заходу. Ми готові запропонувати Вам кейтеринг, смачне меню, проконсультувати за програмою проведення вечірки.

З питаннями замовлення пейнтболу для дітей та дорослих — телефонуйте до нас щодня з 9:00 до 21:00. Гарні емоції та піднесений настрій – приємний бонус від «BNB»!

  • Просування сайту - Aweb.ua

© 2014 «BNB PAINTBALL»

ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ
виберіть дату гри та ігровий пакет
Дорослі
1000 грн
Діти / Студенти
 грн
і
Дорослі
600 грн
Діти / Студенти
 грн
і
Дорослі / Діти / Студенти
450 грн
і
Дитячий пейнтбол
550 грн
і
Зі своїми кульками
800 грн
і
Лазертаг
400 грн
і
НеобмеженийБазовийОбмежений
дитячий пейнтболзі своїми кульками
введіть додаткову інформацію
Зручний час дзвінка